O nás

Jsme rodinná sirupárna z Olomouce s tím nejvoňavějším a nejsladším posláním. Podle tradičních receptur i nových nápadů vyrábíme sirupy plné bylinek a čerstvého ovoce bez zbytečné chemie. Se všemi surovinami zacházíme tím nejšetrnějším způsobem a odebíráme ho v bio kvalitě z lokálních farem. Díky tomu naše sirupy nejen výborně chutnají, ale mají i řadu pozitivních účinků. 

 

2010 - 2012 

Vyrobili jsme první sirup, vymýšlíme, do čeho jej naplníme a kde jej prodáme. Následovně začínáme pěstovat vlastní bylinky, zlepšujeme postupy a nadbytky našich sirupů nacházejí své další zákazníky. Vyhráváme soutěž Podnikavá hlava a je rozhodnuto. JDEME DO TOHO NAPLNO!

 

2013 - 2015

Pouštíme stálá zaměstnání a po roce příprav a starostí kolaudujeme potravinářskou výrobu se systémem kvality HACCP. Pouštíme se do ekologického zemědělství, zapojujeme se do systému recyklace obalů a zavádíme systém pro efektivní využití pitné vody. Po dvou letech testování přecházíme na šetrnou pasteraci a vyřazujeme z výroby konzervant. 

 

2016 - 2018

Rosteme a rozvíjíme se také technologicky. Po letech strávených v centru Olomouce se stěhujeme do větších prostor, které nám umožňují zavedení automatické linky a pořízení velkoobjemových nádob. Na trh uvádíme rodinné balení sirupů v 3 litrových obalech. Rozšiřujeme náš tým a připravujeme nové druhy sirupů. 

 

2019 - současnost

S přibývajícími roky na trhu se naše zákaznická základna postupně rozrůstá, tím i poptávka, na kterou musíme reagovat postupným vylepšováním ve výrobě. Šok v podobě covidu 2020 nám ukázal, jak křehký může být B2B byznys, proto jsme se rozhodli, že začneme dělat kroky k tomu, abychom naše sirupy mohli nabídnout zákazníkům i na přímo, formou eshopu. Ten jsme pár měsíců na to rozjeli a již několik měsíců si je můžete zakoupit přímo u nás https://www.batkovysirupy.cz. Dalším velkým krokem bylo uvedení ovocné řady sirupů, po které naši zákaznici dlouho volali. 

Zpět do obchodu