Neohodnoceno

Mangový sirup 3 L

Vypadá jako tekuté paprsky letního slunce a chutná jako samotná esence prázdnin – co je to? Přece náš lahodný mangový sirup!  

Plody mangovníku obsahují velké množství vlákniny, antioxidanty i celou řadu vitamínů. Právě díky vláknině je mangový sirup krásně hustý.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
789 Kč 704 Kč bez DPH
Kategorie: Velikost 3 L
Hmotnost: 4 kg
Položka byla vyprodána…

Skladování

0,5 l láhev - Po otevření uchovávejte v chladu při teplotě 4-8 °C a spotřebujte během následujících 4 týdnů. Sirup nevystavujte přímému slunečnímu záření ani extrémním teplotám. Usazenina není na závadu. 

3 l bag-in-box - Po otevření spotřebujte během 6 měsíců. Za předpokladu nenarušení vnitřního obalu, sirup není potřeba skladovat v chladu nebo v lednici. Nevystavujte přímému slunečnímu záření a extrémním teplotám.

Použití: Z balení vytáhněte dle návodu uvedeného na krabici výčepní uzávěr a odstraňte plastovou pojistku. Nyní je bag-in-box připraven k použití.


Tip - Ochutnejte i další produkty z naší řady poctivých bylinkových sirupů. Je plná voňavých produktů, které si rychle získají nejen vaše srdce, ale i stálé místo ve vaší domácnosti. Vyzkoušejte také naše ovocných sirupů, které pro vás vyrábíme z opravdového ovoce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu