Neohodnoceno

Bezový sirup BAG 3 l

O černém bezu se říká, že je kouzelný. Ne proto, že by vám předvedl magický trik, ale díky svému mnohostrannému využití a velkému množství prospěšných látek.
 
Květy bezu černého se sbírají a zpracovávají pro svůj obsah silic, slizových látek, tříslovin a organických kyselin. Bylinka podporuje imunitu a funkci dýchacích cest, je prospěšná při kontrole tělesné hmotnosti i odvodnění.

Jednou Květ bezu ochutnáte a uvidíte, že vám naprosto učaruje!

Skladem (>5 ks)
590 Kč 527 Kč bez DPH
Kategorie: Velikost 3 L
Hmotnost: 4 kg

Skladování

0,5 L láhev - Po otevření uchovávejte v chladu při teplotě 4-8 °C a spotřebujte během následujících 4 týdnů. Sirup nevystavujte přímému slunečnímu záření ani extrémním teplotám. Usazenina není na závadu. 

3 l bag in box - Po otevření spotřebujte během 6 měsíců. Za předpokladu nenarušení vnitřního obalu, sirup není potřeba skladovat v chladu nebo v lednici. Nevystavujte přímému slunečnímu záření a extrémním teplotám.

Použití: Z balení vytáhněte dle návodu uvedeného na krabici výčepní uzávěr a odstraňte plastovou pojistku. Nyní je bag-in-box připraven k použití.

Tip - Ochutnejte i další produkty z naší řady poctivých bylinkových sirupů. Je plná voňavých produktů, které si rychle získají nejen vaše srdce, ale i stálé místo ve vaší domácnosti. Vyzkoušejte také naše ovocných sirupů, které pro vás vyrábíme z opravdového ovoce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu