Neohodnoceno

Letní osvěžení

Tento balíček je složen z

  • Dárková krabice
  • Vánoční mašle
  • Jmenovka (nepopsaná)

Představujeme vám dárkový balíček "Letní osvěžení". Sirupy, které vás přenesou do letního času u baru s koktejlem v ruce. Exotické mango doplňuje borůvka a brusinka. Všechny tři jsou vhodné na míchání drinků.

Pokud chcete dárkovou krabici darovat pod stromeček, není nutné ji již balit. Krabici zdobí kresby, ručně vázaná mašle a jmenovka, na kterou můžete napsat věnování. Šetříme váš čas, proto je tento produkt připraven rovnou k darování.

Skladem (>5 ks)
489 Kč 437 Kč bez DPH
Kategorie: Dárkové balíčky
Hmotnost: 3 kg

Sirupy v balení

Borůvkový sirup 500 ml

Popis: Čerstvé plody borůvek mají antioxidační účinky a jsou bohaté na vitamíny skupiny B, C, provitamin A, ale také minerály jako je draslík, hořčík, železo a další stopové prvky.

Složení: Borůvkové pyré min. 55 %* (borůvka plod, filtrovaná voda), sacharóza, antioxidant: kys. citronová.

Ošetřeno šetrnou pasterizací. Neobsahuje barviva, zahušťovadla, aromata ani chemická dochucovadla.

*Borůvkové pyré si vyrábíme sami z celých lesních borůvek.

 

Brusinkový sirup 500 ml

Popis: Čerstvé bobule brusinek mají antioxidační účinky a jsou bohaté na vitamíny C a E. Proto ovoce lisujeme za studena a pasterujeme za nízkých teplot, abychom pro vás co nejvíce toho dobrého zachovali.

Složení: Brusinková šťáva min. 50 %* (brusinka plod, filtrovaná voda), sacharóza, antioxidant: kyselina citronová. 

Ošetřeno šetrnou pasterizací. Neobsahuje barviva, zahušťovadla, aromata ani chemická dochucovadla.

*Brusinkovou šťávu si vyrábíme sami z celých brusinek.

 

Mangový sirup 500 ml

Popis: Plody mangovníku obsahují velké množství vlákniny, antioxidanty i celou řadu vitamínů. Právě díky vláknině je mangový sirup krásně hustý.

Složení: Mangové pyré min. 50 % (100% mangové pyré, sacharózový sirup, kyselina: kys. citronová), sacharóza, filtrovaná voda, kyselina: kys. citronová. 

Ošetřeno šetrnou pasterizací. Neobsahuje barviva, zahušťovadla, aromata ani chemická dochucovadla.

 

Použití

Domácí limonáda - Rozmíchejte potřebné množství sirupu ve džbánku s vychlazenou vodou (poměr ředění 1:10), doplňte ledem, několika kousky letního ovoce a ozdobte pár lístky máty. Na zdraví! 

Mražená dřeň - Sirup přelejte do nádoby vhodné do mrazničky (do mrazáku nikdy nevkládejte skleněnou lahev) a nechejte přes noc zmrznout. Tohle ledové pokušení budou zbožňovat nejen děti, ale i dospělí. 

Horký ovocný nápoj - Sáhněte po našem sirupu a zalijte ho horkou vodou (cca 70 °C) v poměru 1:10. Vznikne vám výborný, akorát sladký nápoj. Sirup můžete také přidat do jakéhokoliv čaje pro dochucení.

Je to na vás - Popusťte uzdu své kulinářské fantazii a využijte sirup při svém nedělním pečení nebo při přípravě míchaných koktejlů pro zahradní párty. 


Upozornění: Před použitím sirupy protřepejte.


Skladování

Po otevření uchovávejte v chladu při teplotě 4-8 °C a spotřebujte během 4 týdnů. Sirup nevystavujte přímému slunečnímu záření a extrémním teplotám. Usazenina není na závadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu